Franchising sistemi kurmak, ciddi bilgi birikimi ve profesyonel bir ekip gerektirmektedir. Sistem kurulurken;

1. Marka, pazarlama ve strateji konularında deneyimli, uzman franchising danışmanına,
2. Doğru İmaj yönetimini hazırlayacak grafik tasarım kadrosuna,
3. Marka algısını tamamlayacak mimari tasarım kadrosuna,
4. En önemli konu olan sözleşmeler için marka avukatına,
5. Satış ve pazarlama teknikleri için deneyimli pazarlama kadrosuna ve
7. Eğitmen kadrosuna ihtiyaç vardır.

Marka konumlamasından imaj hazırlığına, bayi adayları için hazırlanacak özel sunumlar ve kurumsal kimlik klavuzundan işletme kitapçığına, en ufak bir detayın bile çok önemli olduğu sözleşmelerden mimari tasarımlara kadar her detayın profesyonel bir şekilde hazırlanması marka açısından hayati önem taşır.

Ülkemizin "değerli" markalara ihtiyacı olduğu bilinciyle hareket eden Marka Akademi, franchising danışmanlığı ve sistemin kurulumu sürecinde ihtiyaç duyulacak tüm bu disiplinleri bir arada sunmakta, süreci yönetmekte ve uygulamaktadır.Gıda sektöründen kuyumculara, giyim mağazalarından eğitim hizmetlerine kadar çok geniş yelpazede bu sistem büyük bir başarı ile uygulanıyor. Siz de firma, ürün veya hizmetinizi Franchising sistemi ile geliştirmek yaygınlaştırmak, işinizi büyütmek, karlılığınızı artırmak istiyorsanız Franchising Danışmanlığı ve Yönetim Sistemimizle tanışın.

Bugüne kadar bir çok markanın franchising danışmanlığını yaparak, franchising sistemlerini kurarak hayata geçirdik ve yatırımcılarla buluşturarak markaları güçlendirdik, büyüttük. Büyümeye uygun bir modeliniz ve/veya markanız varsa MARKA AKADEMİ'nin gücünü siz de yanınıza alın.

Marka Akademi güvenilir uzman kadrosu ile Franchising sisteminizin kurulmasını ve markanızın doğru hamlelerle büyümesini destekler ve yönlendirir.

Franchising danışmanlığı ön görüşmesi için 0532 221 61 36 ve 0212 465 06 60 nolu telefonlarımızı arayabilirsiniz.