PETEK DİNÇÖZ Beauty Franchise YönetimiPetek Dinçöz, kendi ismini taşıyan markası ile güzellik ve kişisel bakım sektörüne kısa süre önce adım atarak başarılarına bir yenisini daha ekledi. Geniş bir yelpazede hizmet veren Petek Dinçöz Beauty kurumsallaşma aşamalarını tamamlayarak franchising sistemi ile Ulusal ve Uluslararası pazarda markasını güçlendirmeyi ve değerli hizmetlere imza atmayı hedefliyor.

Başarılarının kurumsallaşması ve sistemin doğru bir şekilde devamlılığın sağlanması ile franchise şubelerle büyüme kararı alan Petek Dinçöz, marka yönetimi ve franchise sistemi kurulması konusunda Marka Akademi ile birlikte yola çıkmaya karar verdiler.

Sistem kurulumundan yatırımcı görüşmelerine, şube kurumlarından denetlemelerine kadar tüm süreçte yönetimini üstlendiğimiz Petek Dinçöz Beauty markası ile ilgili detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

DİLAN POLAT Güzellik Merkezleri Franchise YönetimiDilan Polat hem sosyal medyadaki gücünü hem de girişimcilik başarısını muhteşem bir iş modeliyle geliştirdi. Kullanılan tüm cihazların lisanslarını alarak kendi teknoloji üretim merkezini de kuran Dilan Polat bu girişimiyle de pek çok ödüle layık görüldü. Şimdi ise Dilan Polat Estetik & Güzellik Merkezlerinin tüm Türkiye ve Yurtdışına da yayılması için Franchising sistemine geçmeye karar verdiler.

Franchising sisteminin oluşturulması, sunumlar ve ön görüşmeler, satışların gerçekleştirilmesi gibi profesyonel tüm süreçlerde Marka Akademi ile birlikte ilerlemek isteyen Dİlan Polat markasını çok kısa bir süre içinde hedeflenen noktaya taşımaktan son derece memnunuz. Türkiye'de 41 önemli lokasyonda şubeleşme adımını tamamlayarak yurtdışı anlaşmalarına da başladık.

Marka ve yatırım ile ilgili detaylı bilgi ve ön görüşme için irtibata geçebilirsiniz. @dilanpolat instagram adresinden sosyal medya hesabına, @dilanpolatatasehir merkez ofis instagram hesabından da kurumsal işleyişle ilgili detaylara ulaşabilirsiniz.

EYLÜL ÖZTÜRK NAIL SPA Franchise YönetimiSosyal Medya dünyasının en tanınan, en sevilen ve en güvenilen markalarından biri olmayı başaran Eylül Öztürk, girişimciliği ile de örnek olacak çalışmalara imza atıyor. Kısa bir süre önce hayata geçen Eylül Öztürk Nail Spa başarılı çalışmaları ile güzellik ve bakım alanında en çok tercih edilen işletme ve marka oldu. Gelen talepler üzerine franchise sistemi kurmak ve zincir şubelerle büyümek isteyen Eylül Öztürk, sistem kurulumu ve franchise yönetimi konusunda Marka Akademi ile birlikte çalışma kararı aldı.

Franchise sistem kurulumunu kısa sürede tamamlayarak franchisee görüşmelerine başladığımız Eylül Öztürk Nail Spa markasının ülkemizin en başarılı franchise markalarından biri olacağı inancıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Eylül Öztürk Nail Spa franchise başvuruları için @eylulozturkatasehir instagram hesabından veya Marka Akademi iletişim numaralarından bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

ROKETSAN'da "Marka Yönetimi" eğitimimizi gerçekleştirdik.Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı'nın kuruluşu olan ROKETSAN A.Ş.'nin daveti üzerine Kurumsal İletişim Departmanı yönetici ve çalışanlarına özel "Marka Yönetimi" eğitimimizi Genel Müdürümüz Tacettin Kaleli'nin sunumuyla gerçekleştirdik.

Eğitimimizde Markanın tanımı, kurumsal imaj ve kimlik oluşturma, doğru marka konumlandırması başta olmak üzere marka yönetiminin tüm aşamaları görsel sunum ve örneklerle anlatıldı.

"Şehirlerde Marka Yönetimi ve Etkili İletişim" konulu eğitimimizi
Suluova Belediyesinde gerçekleştirdik.Amasya Suluova Belediyesi Yönetici ve personellerine yönelik iletişim ve marka şehir konulu tam gün süren eğitim programımızı tamamladık.

Genel Müdürümüz Tacettin Kaleli'nin sunumuyla gerçekleşen eğitim programımızın ilk oturumunda; İletişimin Modülleri, Kişilerarası İletişim, Halkla İletişim, Belediyelerde Halkla İlişkiler, Stres ve Zaman Yönetimi konuları işlendi.

Öğleden sonraki ikinci oturumda ise Kurumsal Aidiyet, Kurumsal Kimlik Oluşturma, Marka Yönetimi ve Şehirlerin Markalaşması konulari ile eğitim programımızı tamamladık.

Türk Hava Yolları Marka ve Reklam Yönetim Departmanları için hazırladığımız özel eğitimimizi tamamladık.THY Türk Havayolları Marka ve Reklam Yönetim departmamının daveti üzerine Türk Hava Yolları VIP toplantı salonunda Marka Yönetimi ve Reklam eğitimimizi tamamladık.

Marka Yönetim Danışmanımız Mehmet Ak'ın sunumuyla Marka Yönetimi ve Reklam konusunu, Marka Akademi Genel Müdürü Tacettin Kaleli'nin sunumuyla Marka Kavramı ve İmaj konusunu Türk Hava Yolları Yurtdışı Reklam Yöneticileri ve Marka Yönetim Departmanlarının üst düzey yöneticileri ve çalışanlarının katılımıyla gerçekleştirdik.

Yeni Yüzyıl Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümünün düzenlediği "Vizyon Seminerleri"nin konuğu olduk.Yeni Yüzyıl Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencilerinin her yıl düzenlediği VİZYON SEMİNERLERİ'nin bu yılki konuğu olarak öğrencilerle MARKA KAVRAMI ve İMAJ konulu seminerimizde buluştuk.

Marka Akademi Genel Müdürü Tacettin Kaleli, marka'nın nasıl inşa edileceği ve İmaj'ın zihinlerde nasıl oluşturulduğu konularındaki deneyim ve bilgilerini öğretim görevlileri ve öğrencilerle keyifli bir ortamda paylaştı. Bu özel davet için Yeni Yüzyıl Üniversitesi öğretim kadrosu ve öğrencilerine teşekkürlerimizi sunuyoruz.

UMAD Uluslararası Markalar Derneği ve Marka Akademi
işbirliği ile yönetim sisteminin kalitesi belgelendirmek isteyen
firmalara çok özel bir fırsat sunuyoruz.Kurumsal olmanın ilk adımını atmak için hemen arayın, kalitesini belgelendirmiş güvenilir firma olarak imajınızı sağlamlaştırın. Detaylı bilgi ve iİletişim için 0212 465 06 60 - 0532 221 61 36 arayabilirsiniz.

Kurumsal eğitimlerde, Sadri Alışık Kültür Merkezi ve Marka Akademi güçlerini birleştirdi.Kurumsal İletişim Danışmanlığını yürüttüğümüz Sadri Alışık Kültür Merkezi (SAKM) ile birlikte kurumsal drama, iş motivasyonu, kurumsal ve kişisel gelişim eğitimleri konularında SAKM'nin birbirinden değerli öğretim kadrosu ile birlikte çalışarak kurumlarda özel eğitimler gerçekleştiriyoruz.

Detaylı bilgi ve iİletişim için 0212 465 06 60 - 0532 221 61 36 arayabilirsiniz.

Işık Üniversitesi Şile Kampüsünde gerçekleştirdiğimiz "Marka Kavramı ve İmaj" konulu seminerimizde öğrencilerle buluştuk.


FMV Işık Üniversitesi öğrenci kulüplerinin ortak organizasyonu ile Şile Kampüsünde gerçekleştirdiğimiz "Marka Kavramı ve İmaj" konulu seminerimizde, marka olmanın adımlarını, sürecin nasıl yönetilmesi gerektiğini, imaj kavramının marka yönetimindeki önemini ve iş tecrübelerimizden örnekleri öğrencilerimizle paylaştık.

İstanbul Aydın Üniversitesi öğrencileriyle Marka seminerimizde buluştuk.

İstanbul Aydın Üniversitesi Pazarlama Kulübünün daveti üzerine Pazarlama, İşletme ve Grafik tasarım bölümü başta olmak üzere Marka konusuna ilgi duyan tüm öğrencilerle biraraya geldik. Marka Akademi Genel Müdürü ve UMAD Uluslararası Markalar Derneği Yön. Kur. Bşk. Tacettin Kaleli'nin sunumuyla gerçekleşen seminerde Marka kavramı ve İmaj konularında değerli öğrencilerle bilgi ve tecrübelerimizi paylaştık.

Hürriyet Gazetesi, "Franchise Özel Eki"ni Marka Akademi ile hazırlayarak, 600.000 Türkiye baskısını okurları ile buluşturuyor.

Hürriyet Gazetesi için Marka Akademi tarafından hazırlanan Franchise eki Türkiye baskısı ile
her ay okuyucularla buluşuyor. Marka Akademi akademisyen kadrosunun yazıları ve Franchise veren markaların tanıtımlarının yer aldığı Franchise eki 12 sayfa olarak yayınlanıp ortalama 600.000 baskı ile tüm Türkiye'ye Hürriyet Gazetesi tarafından gazete özel eki olarak dağıtılıyor.

Franchise markaları ve yatırımcılar, fırsat ve güven noktasında ilk defa Hürriyet'in bu özel ekinde bir araya geliyorlar. Franchise ekinde haber ve reklam olarak yer almak isteyen firmalar 0212 465 06 60 - 0532 221 61 36 numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

"Şehirler Markalaşıyor" seminer programımızı Kahramanmaraş Göksun'da gerçekleştirdik.

Kahramanmaraş'ın ilçesi Göksun'un nasıl markalaşabileceği konusunda şehrin başta kaymakam ve belediye başkanı olmak üzere tüm ileri gelenlerine 3 ayrı bölümden oluşan "Şehirler Markalaşıyor" seminerini Mehmet Ak hocamızla verdik. Şehirde 5 gün kalan Marka Akademi ekibi gezi ve incelemelerde bulundu.

"Şehirler Markalaşıyor" seminer programımızı Diyarbakır'da gerçekleştirdik.

10 Temmuz 2013 tarihinde Marka Yönetim Danışmanımız Mehmet Ak, Diyarbakır'ın
nasıl markalaşabileceği konusunda şehrin vali yardımcılarına ve Eğil ilçe kaymakamına
"Şehirler Markalaşıyor" seminerini verdi.

Ulusal Çay Konseyi'nin davetiyle "Türk Çay Sektöründe Stratejik Marka Yönetimi Eğitimi" programını Rize'de tamamladık.

Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı (DOKA) desteği ile Türk çayının markalaşması ile ilgili 3 gün süren yoğun eğitim programımızı Ulusal Çay Konseyi'nde gerçekleştirdik. Çay sektörünün lider markalarının yöneticilerinden oluşan katılımcılara Marka Yönetim Danışmanımız Mehmet Ak tarafından;

  • Marka Yaratma ve Yönetimi Eğitimi
  • Halkla İlişkiler Yönetimi Eğitimi
  • Pazarlama Yönetimi Eğitimi
  • Pazarlama İletişimi (İmaj Oluşturma) Eğitimi
  • İnsan Kaynakları Yönetimi
  • Kişilerarası İletişim Eğitimi -Yöneticiler için (Astlarla İletişim)
  • Kişilerarası İletişim Eğitimi -Çalışanlar için (Üstlerle İletişim)

konularında eğitimler verildi. Programımızın sonunda ÇAYKUR Yönetim Kurulu Başkanı ve Ulusal Çay Konseyi Başkanı Sn. İmdat Sütlüoğlu tarafından Marka Yönetim Danışmanımız Mehmet Ak'a plaket verildi.

2M Kablo A.Ş. Yön.Kur.Bşk. Sn. Mehmet Dereli'nin Marka Akademi çalışmaları ile ilgili yorumu.

Perpa Satış Ofisinin açılışında 2M Kablo A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Mehmet Dereli'nin
1 yıldır devam eden Marka Yönetim Danışmanlık sürecimizi değerlendirdiği videoyu izleyebilirsiniz.


2M Kablo Perpa Satış Ofisi açılışı ile ilgili videonun tamamını izlemek için burayı tıklayınız.

2M Kablo A.Ş. Yurtiçi Satış Müdürü Sn. Serdar Baykal'ın
Marka Akademi çalışmaları ile ilgili yorumu.

Perpa Satış Ofisinin açılışında 2M Kablo A.Ş. Yurtiçi Satış Müdürü Sn. Serdar Baykal'ın
1 yıldır devam eden Marka Yönetim Danışmanlık sürecimizi değerlendirdiği videoyu izleyebilirsiniz.


Yüksek Teknoloji Bina Yalıtım Ürünleri - IsoVoLL Genel Müdürü Sn. Gökhan Güvener'in Marka Akademi çalışmaları ile ilgili yorumu.

IsoVoLL Genel Müdürü Sn. Gökhan Güvener'in Marka Yönetim Danışmanlığı sürecimizi
değerlendirdiği videoyu izleyebilirsiniz.

IsoVoLL ile ilgili videonun tamamını izlemek için burayı tıklayınız.


Marka Yönetimini ve Danışmanlığını yaptığımız
İstanbul Gastro Kültür Merkezi açılıyor!

Vasfi Pakman liderliğinde "Türkiye Lezzet Hareketi Başlıyor!" sloganıyla 17 Nisan 2013 itibariyle faaliyetlerine başlayan İstanbul Gastro Kültür Merkezi, Levent Çarşıpazar AVM'de açıldı. GKM, 24 saat Gastro TV'den canlı yayınlanacak tüm aktivitelerle sektöründe bir ilki gerçekleştiriyor. Ayrıntılı bilgi için gastrokulturmerkezi.com adresini inceleyebilirsiniz.

Porland Porselen tanıtım filmi tamamlandı.

Porland Porselen tanıtım filmini izlemek için videoya tıklayınız.

Kurumsal imaja ve hedefe uygun brief ve metin yazımı ile başlayan çekim öncesi çalışmalarımızın ardından maket helikopter (havadan çekim), jimmy jib de dahil olmak üzere profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla çekimler tamamlanmakta ve dijital efektler ve yabancı dil dahil seslendirmelerle
montaj tamamlanıp dvd (full hd), web, e-mail ve tv (hd) formatlarıyla birlikte teslim gerçekleşmektedir.

Marka Akademi Prodüksiyon Atölyesi & Cineist Film Prodüksiyon işbirliği ile gerçekleştireceğimiz
tanıtım ve reklam filmleri talepleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Marka Yönetim Danışmanımız Mehmet Ak'ın son kitabı
"Marka Yönetimi ve İmaj"

Marka Yönetim Danışmanımız Mehmet Ak'ın Marka Yönetimi ve İmaj adlı son kitabının tanıtımını
izlemek için video görüntüsüne tıklayınız. Burayı tıklayıp kitap siparişinizi verebilirsiniz..

Cellini Masaj Koltukları için hazırladığımız reklam filmi

National Geographic kanalında yayınlanmak üzere Cellini Masaj Koltukları firması için hazırladığımız reklam filmini izleyebilirsiniz.

Kezzi katalog çekimlerini tamamladık

Kezzi firması için katalog çekimlerini stüdyomuzda tamamladık. Katalog tasarımı ile birlikte Kezzi firmasının logosunu da yenileyerek katalog ve tanıtım afişlerinin baskılarını tamamladık.

2M Kablo için WIN fuar standını tamamladık.

Marka Yönetim Danışmanlığını yaptığımız 2M Kablo A.Ş. firması için büyük beğeni toplayan fuar stand tasarımı ve uygulalarını tamamladık.

Marka Kent Projesi - Nevşehir

Nevşehir Belediyesi Strateji Geliştirme Müdürlüğü tarafından hazırlanan ve Ahiler Kalkınma
Ajansı’nın teknik destek programı kapsamında, uygulanabilirliğine karar verilen
“Marka kent olmak nedir ve nasıl marka olunur” isimli projeyi gerçekleştirdik.

"Nevşehir Belediyesi Kapadokya Eğitim Merkezi’nin ana idari binası konusundaki Paşa Konağı’nda marka yönetim danışmanı Mehmet Ak, Nevşehir Belediyesi hizmet birimlerinde görev yapan personellerin yanı sıra değişik kurum ve kuruluşlardan gelen ilgililere ‘şehirler nasıl markalaşır, halkla iletişim ve çalışanlar arasında iletişim’ konularında eğitim verdi.

Marka kent olgusunun son yıllarda tüm dünyanın dikkatli olarak izlediği temel kavramlardan biri olduğuna işaret eden Ak, marka kentte sunulan tüm hizmet ve birimlerin mutlak surette kaliteli olması gerektiğini vurguladı.

Şehrin kalitesinin artırılmasının bu kapsamda vazgeçilmez önem taşıdığını ifade eden Ak, dünyada marka kent haline gelmiş modern merkezlerden örnekler vererek ,marka kent oluşumuna giden yönlerle ilgili ayrıntılı bilgileri örnekler eşliğinde açıkladı. (Cihan Haber Ajansı) "

Değerli katılımcıların iştiraki ile gerçekleşen seminer programlarımızda Marka Şehir, Halkla İletişim
ve Çalışanlar arası İletişim konularını interaktif bir tempoda gerçekleştirdik.

"Hastanelerde Halkla İlişkiler" seminer programımızı Kocaeli'de gerçekleştirdik.

Kocaeli Sanayi Odasında düzenlediğimiz "Hastanelerde Halkla İlişkiler" seminerimiz,
Kocaeli, Gebze, Sakarya ve Düzce bölgelerindeki özel hastanelerin yöneticilerinin katılımı ile
gerçekleşti.


Hastanelerin markalaşması kapsamında ise Bağcılar, Pendik ve Kosova'da hastaneleri bulunan
Medicine Hospital'de üst düzey yöneticilerin katılımı ile özel seminer programımız gerçekleşti.