Belediyelere Özel Eğitimlerimiz

- Şehirler Nasıl Markalaşır?
- Belediyelerde Halkla İlişkiler
- Belediyelerde Kurumsal Kimlik
- Belediyelerde İmaj Yönetimi
- Yöneticiler Arası İletişim
- Çalışanlar Arası İletişim
- Belediyelerde Protokol Eğitimi

Belediyelerle ilgili tüm eğitimlerimiz
için burayı tıklayınız.

..........................................................

Marka Şehirler hakkındaki
yazımızı okumak için burayı tıklayınız.


Marka Akademi, bugüne kadar bir çok firmanın kurumsal imaj tasarımlarını doğru bir stratejiyle hazırlayıp markalaşma sürecini yöneten, bir çok şehirde markalaşma eğitimleri veren, yeni markalar yaratarak, satış, bayilik ve franchising sistemlerini kuran, geliştiren, bir çok kurum ve kuruluşta pazarlama, satış, reklam, CRM, PR, Yönetim departmanlarına eğitim vererek süreci etkin olarak yöneten bir şirkettir.

Marka Akademi sahip olduğu akademisyenler, danışmanlar ve uzmanlarla bugüne kadar 17 şehirde verdiği "Marka Şehir Eğitimleri"ni bir adım ileriye taşıyarak, tüm kadrosuyla birlikte görev alacak bir eylem programı hazırlamıştır.

Programın amacı; “Marka Şehirler” metodolojisini uygulayarak, doğru yöntemlerle şehir markalaşması programını hayata geçirmektir.

Sahip olduğumuz değerlerin aslında hepimiz farkındayız. Hiç bir ülkeye nasip olmayan doğal ve kültürel zenginliklerle kucak kucağayız. Her bir şehrimiz marka olmaya aday. Yeter ki doğru strateji ve doğru bir ekiple çok çalışmaya karar verecek bir yerel yönetim olsun.

12 ay sürecek olan Marka Şehir Programımızla ilgili detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.. Hazırladığımız sunumu sizlerle paylaşalım. Şehrimizi MARKA yapmaya bugünden başlayalım.